Haze Automatic - Auto Feminizovaná

Nový produkt

Dinafem

Typ: Ruderalis 25 %, Indica 55 %, Sativa 20 %

Doba růstu při 12 hodinách: 70 – 80 dní

Předci: (Lowrider #1 x Dinafem #1) x JYD Haze

Předci:

Více informací

536 Kč s DPH

Skladem

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 54 Kč
3 10% Až do 161 Kč

Více informací

Zkřížili jsme vybrané rostliny druhu Roadrunner s JYD Haze se specifickým záměrem, kterým byla změna charakteristické chuti všech automatických rostlin. Zdá se, že tyto rostliny platí svou daň rychlému dozrávání, a to svou nevalnou chutí. Charakteristická chuť, která připomíná spálené listy, je něco, co zapříčiňuje, že někteří z více náročných pěstitelů, kteří mohou být víc navyklí na sladší, více intenzivní a aromatičtější chutě, ztrácí o tento druh zájem. Pokusili jsme se tedy tuto nepříjemnou chuť odstranit a zaměnili jsme chuť automatických kytek za chuť rostlin klasických.

Vyprodukovali jsme druh, který nám poskytl naprosté zadostiučinění. Kromě chuti se zvětšila i velikost kytky, stejně jako její produktivita a síla. Pryskyřice je více bohatá a kompletně pokrývá řapík i spodek vrchních listů. Produkce trichomů se také zvýšila, a to jak na samotných palicích, tak i v listnatých částech palic.

Výsledkem je vylepšený automatik s větším výnosem, který je pokrytý pryskyřicí od vršku rostliny až po její palce. Rostlina může dorůst až do 100 cm v dokonalých podmínkách hydroponických systémů a produkuje působivě kompaktní palice s nádherným aroma a se spoustou květů. To vše pouze během 80 dní.

I přes to, že se THC hybridu zvýšilo, nemá účinek jako Sativa a to proto, že obsah CBD zůstal vysoký díky genům samonakvétacích předků. Je to v podstatě zanedbatelný problém, pokud si uvědom&´me možnost vypěstovat tuhle rostlinu skoro bez jakýchkoliv nákladů během letních měsíců a zároveň se zbavíme strachu ze sklizení našeho výpěstku zloději!

Nejlepší možné období pro zasazení rostliny venku je poslední týden v květnu během mírného počasí. To platí jak pro středozemní Evropu, tak pro výše položené oblasti severně od 45 rovnoběžky. Sklízet úrodu potom můžeme již první týden v srpnu. Pokud k nám léto dorazí později, můžeme sázet druhý týden v červnu a sklízet budeme poslední týden v srpnu. V druhém případě je zde určité riziko dešťů a to během druhé poloviny srpna a také intenzita slunce je slabší v období po letním slunovratu. Z tohoto důvodu proto ještě jednou doporučujeme vysadit na konci května a můžeme tedy sklízet úrodu v ten nejlepší čas.

Upozornění: firma Ganjaseeds prodává všechna semena pouze pro sběratelské účely. Semena prodávaná firmou Ganjaseeds nesmí být použita k pěstování v zemích, kde je to nelegální.
VAROVÁNÍ: VE VĚTŠINĚ ZEMÍ JE PĚSTOVÁNÍ MARIHUANY TRESTNÝM ČINEM.

 

 

´

30 dalších produktů ve stejné kategorii: