• Royal Purple Kush Feminizovaná

Emerald Triangle

Royal Purple Kush Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Black Afghani x Bubba Kush
Výnos
Střední, Vysoký

Royal Purple Kush Feminizovaná je z větší části Indica kmen. Tento kmen může být ponechán ve vegetativním období mnohem déle, protože se táhne pouze na maximum 25%.

Použití této techniky umožňuje skutečně vynikající strukturální vývoj, který bude produkovat velké množství vysoce voňavých, velkých hlav. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba  květu trvá 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Krásné fialové barvy, které kmen vykazuje, mohou být vylepšeny buď klesajícími teplotami, nebo jednoduchým využitím studené vody v jejích pozdějších fázích. Rostlina může být lehce náchylná k plísním ve velmi vlhkých podmínkách, takže v tomto ohledu bude vyžadována určitá péče.

Royal Purple Kush Feminizovaná má velmi lahodný chuťový profil se sladkostí poskytovanou mateřskou rostlinou Black Afghani spolu s ovocnými a pepřovými aroma od samce Bubba Kush. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.