Humboldt Seed Organization

Lost Coast Hashplant Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Lost Coast Hashplant Feminizovaná je stabilní, homogenní Indica dominantní kmen, který byl vyvinut křížením Trainwreck a Hash Plant. Vytváří spoustu silné pryskyřice a je perfektní volbou pro výrobu hašišů a dalších výtažků.

Lost Coast Hashplant Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř i venku. Tento kmen vyvíjí nádherné malé / středně velké rostliny se silnou strukturou, průměrnou vzdáleností mezi uzly a listy střední velikosti. Roste velmi silně, takže je vhodné řídit jejich vnitřní růst tak, aby mohl mít dostatek prostoru pro kvetení. Vyvíjí se jako vánoční stromeček, s bohatou produkcí velkých kompaktních pupenů pokrytých pryskyřicí. Je to odrůda, která produkuje bohaté plodiny vysoké kvality, takže můžete získat velmi dobré výnosy. Vnitřní doba květu je 60 – 65 dní. Venku mohou rostliny dorůst výšky 100 – 300 cm a jsou připraveny ke sklizni v polovině října. Má intenzivní aroma a chuť s tóny borovice a mletého koření.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Mendo Purps x Trainwreck
Výnos
Střední, Vysoký