• Afghani Special Feminizovaná

KC Brains

Brains Choice Feminizovaná

690  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Lamsbread Jamaica, Leda Uno & White Widow
Výnos
Vysoký

Brains Choice Feminizovaná je kříženec Lambsbread Jamaica 94, Ledo Uno 96 a White Widow z Ingemar 96, který byl speciálně navržen tak, aby uspokojil chutě pěstitelů konopí. Jedná se o Sativa dominantní kmen, který se velmi snadno pěstuje, tudíž je vhodný i pro začátečníky.

Brains Choice Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Rostliny jsou vysoké a silné se světle zelenými listy. Jejich stabilní geny je činí docela odolnými vůči plísním, škůdcům a chorobám. Rostliny pěstované v interiéru neporostou výše než 100 cm, zatímco venku se jejich výška pohybuje okolo 375 cm. Jednou z charakteristik tohoto kmene je relativně krátká doba květu, a to 8 – 10 týdnů, během nichž se hojné pupeny začnou proměňovat v silné středně velké pupeny. Budou vyvíjet lepivé bílé krystaly, které dodají rostlinám mrazivý vzhled. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. V polovině období zrání se jemná sladká a lehce hash vůně Brains Choice postupně stává intenzivnější a lákavější. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.