Mandala Seeds

Ganesh Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Ganesh Regulérní je exotický hybrid třídy „Yamuna“ vyvinutý u příležitosti 5. výročí Mandala Seeds. Jedná se o prvotřídní kmen Indica / Sativa z „Limited Collector’s Edition“, která byla vydána v jejich prvním ročníku, tu zkřížili se svým nejlepším afghánským rodičem ze semen shromážděných v 80. letech. Výsledkem je působivá a silná rostlina vytékající pryskyřicí.

Ganesh Regulérní je vynikající volbou pro vnitřní kultivaci díky své krátké postavě a rovnoměrnému růstu. Může být kultivována i venku a ve skleníku. Rostliny zůstávají poměrně krátké, dosahují výšky 60 cm. Jedinečná kombinace genetiky landrace dodává této odrůdě velkou sílu a silné výhonky mateřských rostlin poskytují kvalitní řízky po delší dobu. Vzhledem k extrémní hustotě pupenů cca. 20 – 25% rostlin vykazuje v posledním týdnu kvetení určitou náchylnost k plísním v horní části pupenu. Proto se tato odrůda nejlépe pěstuje v prostorách s regulací vlhkosti. V posledním týdnu kvetení byste měli rostliny také stříkat vodu. Počkejte, až rostlinám mírně povadnou listy, a dejte jim tolik, kolik je jejich denní potřeba. Toto je osvědčená metoda pro kmeny s hustými pupeny a velmi účinná. Husté a krystalické pupeny mají bohatou, drsnou vůni. Chuť evokuje časy nejjemnějších himálajských hash v 70. letech – sladká a zemitá s čokoládovým závěrem. Vnitřní doba květu je 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Výnosy tohoto kmene jsou střední až vysoké.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Yamuna x Afghan (Uttarkhand, N. India; Afghanistan)
Výnos
Střední, Vysoký